GAMTOS DOVANOS – GEROS SVEIKATOS PALAIKYMUI 

GAMTOS DOVANOS – GEROS SVEIKATOS PALAIKYMUI

Visuomeninė organizacija AKMENĖS JAUNIMAS šiais metais dalyvavo Akmenės rajono savivaldybės Visuomenės sveikatos rėmimo specialiosios programos projektų finansavimo konkurse,kurio prioritetas – sveikos mitybos skatinimas ir nutukimo prevencija,burnos higiena ir sveikata.

Sveikatą gerinti niekada nevėlu.Panaudojant augalus,galima spręsti žmonių nutukimą,sveikos gyvensenos skatinimą.Sveikatinimo ir prevencinės priemonės,veikiančios sveiko senėjimo požymius,gali pailginti ne tik gyvenimo trukmę,bet ir pagerinti jo kokybę.
Akmenės rajono gyventojams paskaitų metu,atvykę lektoriai pateikė naudingos informacijos apie sveiką gyvenseną,teisingą mitybą.Šis projektas buvo puiki galimybė į aktyvią veiklą įsilieti Akmenės rajono žmonėms.
Lektorė iš Kretingos Janina DANIELIENĖ paskaitoje „Gamtos dovanos – širdies džiaugsmui ir sveikatos palaikymui” sulaukė didelio lankytojų susidomėjimo vaistiniais ir prieskoniniais augalais.
Lektorės iš Palangos Danutės KUNČIENĖS  paskaitoje „Žolelių ir prieskonių poveikis gerai savijautai” gausi klausytojų auditorija sužinojo daug įdomių dalykų
ir pasigamino druskos su prieskoniais.
Iš projekto finansavimo lėšų išleistas informatyvus lankstinukas „Gamtos dovanos – geros sveikatos palaikymui”,kuriame pateikti populiariausių,dažniausiai  praktiškai naudojamų augalų savybės ir arbatų receptai.Projekto lėšomis įsigytas projektorius ir ekranas,kurie reikalingi užsiėmimams ir kitos su projekto įgyvendinimu susijusios išlaidos (valymo priemonės,kanceliarinės prekės,maitinimas).
Užsiėmimų tikslas buvo,kad žmonės  pažintų šalia mūsų augančius augalus,žinotų jų maistines ir vaistines savybes,panaudojimą sveikatai stiprinti,mokytis ir mokyti ypač vaikus,jaunimą pažinti žoleles,saugoti jas,dauginti,teisingai rinkti,džiovinti,ruošti vaistingąsias arbatas sau ir kitiems.
Svarbiausia,propaguoti visuomenės dėmesį sveikatai,prisidėti prie Lietuvos ekologiškų produktų populiarinimo.
                      Visuomeninės organizacijos AKMENĖS JAUNIMAS informacija

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Shopping Cart