Arbatos edukacija

Arbatos edukacijos metu susipažinsite su augalais juos uosdami, ragaudami ir liesdami. Sužinosite kaip gaminama arbata Akmenėje, iš kur gaunamos arbatžolės jos gamybai, kaip teisingai pasiruošti arbatos savo poreikiams, namų sąlygomis.

Siūlomos degustacijų programos:

 

Arbatos atsiradimo kelias nuo lauko iki puodelio

       Vaikams, kaip ir daugumai suaugusiu visa kas žalia ir auga lauke yra paprasčiausia žolė, o tiems kurie pažysta augalus, tai gamtos lobynai. Tokių žynių skrynią  ir atversime mūsų mažiesiems lankytojams edukacijos metu. Susipažinsime su augalais ir jų apdirbimo procesu, kaip žolė virsta į arbatą, kurią geriame kasdien. Vaikai galės savo rankutėmis pasigaminti arbatos ir parsinešti į savo grupes ir draugiškai ją ragauti. Trukmė 1 – 1,5 valandos, tiek kiek vaikai galės skirti savo laiko.

Kaina asmeniui 4 Eur.

Arbatžolių arbata šiandienos gyvenimo ritme

      Suaugusiems, padėsime prisiminti vaikystėje pažintus ir vartotus augalus, kuriuos pakeitė, mūsų pačių pasikeitęs gyvenimo būdas ir įpročiai, nesusimastant, kad šalia mūsų vis dar auga kvapnūs, aromatingi o svarbiausia sveiki augalai, iš kurių kiekvienas gali pasiruošti puikios arbatos sau. Arbatžolių rinkimas, tai jau terapija, o vartojimas neabejotina nauda organizmui. Per šitą susitikimą paprastai ir suprantamai apsikeisime žiniomis, pasivaišinsime gardžiausiomis mūsų arbatomis bei pasigaminsite arbatos
sau, kurią galėsite mėgautis grįžę į savo namus. Edukacijos trukmė 1,5 – 2 priklausomai kiek norėsite sužinoti. 

Kaina asmeniui 7 e.


Akmenėje žmonių su šypsena mieste, lauksime ir jūsų šypsenų.

Arbatos degustacija
Shopping Cart