Pristatymas

Prekės pristatomos LPExpress arba Omniva paštomatais. Prašome pasirinkti tinkamiausią paštomatą prieš apmokėjimą.

Užsakyti prekes labai paprasta:
Išsirinkę norimas prekes, spauskite ant prekių krepšelio ir peržiūrėkite savo užsakymą. Norėdami eiti toliau, pasirinkite pristatymo būdą ir tęskite atsiskaitymą. Suveskite pirkėjo duomenis, sutikite su sąlygomis ir taisyklėmis ir spauskite apmokėti.

Prekes išsiunčiame per 1 – 2 darbo dienas po apmokėjimo Jums pasirinktu patogiausiu būdu .
Taip pat užsakytas prekes galima atsiimti mūsų parduotuvėje, adresu S.Daukanto g. 10, Akmenė
Užsakant prekių iki 25 Eur ir daugiau – pristatymas nemokamas.

Prekių grąžinimo sąlygos

Jei prekę Pirkėjas gavo nekokybišką, Pirkėjas apie kokybės trūkumus privalo pranešti el. paštu info@arbatossypsena.lt per 24 valandas nuo siuntos gavimo .
Prekės grąžinamos originalioje prekės ir siuntos pakuotėje . Prieš grąžinant prekę Pirkėjas turi susisiekti el.paštu info@arbatossypsena.lt
Už grąžinamos prekės tinkamą supakavimą atsako Pirkėjas. Jeigu prekė nėra tinkamai sukomplekuota ir supakuota, Pardavėjas nepriima grąžinamos prekės.
Jeigu Pirkėjas pageidauja, kad būtų grąžinti pinigai, už grąžintas netinkamos kokybės prekes, privalo pateikti prašymą el.paštu info@arbatossypsena.lt
Prašyme turi būti nurodyta vardas, pavardė, užsakymo nr. netinkamos prekės pavadinimas bei kiekis ir grąžinimo priežastį. Pinigai grąžinami per 3 darbo dienas nuo pateikto prašymo ir netinkamos prekės išsiuntimo Pardavėjui.

Shopping Cart